← Atgal
Gero Nešiojimo

Knyga Gero Nešiojimo

10

Autorius: Andrius Kolesnikas
Išleista: 2019 kovo 1 d.
Puslapiai: 256
Matmenys: 15,5 x 21,5 x 2,3 cm
ISBN: 9786094752704
Kietas viršelis

Prekės kodas: 9786094752704
- +
Įdėti į krepšelį

Aprašymas

Turėk svajonę, turėk tikslą, įdėk daugiau pastangų nei kiti, klysk, kelkis, vėl bandyk ir galiausiai tikrai pasiseks. Tai stebuklinga formulė, kurią pasakoja daugelis sėkmingų žmonių.

Nėra sunku pasakoti sėkmės istoriją, kuomet esi pasiekęs savo tikslus, bei viskas, kas nutiko tame kelyje, galiausiai pasiteisino. Ne kartą esu pavadintas sėkmingu, ne kartą manęs prašė pasidalinti savo sėkmės istorija, ne kartą kvietė į konferencijas pasakoti apie tai, kaip sukūriau milijoninį verslą nuo visiško nulio. Niekada nepasakojau ir niekada nejaučiau poreikio tai daryti. Nieko naujo nebūčiau pasakęs. Sunkiai dirbančių, klystančių ir svajojančių yra tūkstančiai.

Visgi, kas kitiems atrodo sėkmė, iš tikrųjų gali slėpti daugybę priežasčių, kodėl tai nė iš tolo nepanašu į sėkmę. Apie tai ir turėjau papasakoti, apie tai ir yra knyga „Gero nešiojimo“.

Biografinė istorija „Gero nešiojimo“ nėra motyvacinė knyga apie tai, kaip svajonės, kasdieninis darbas ir aistra tam, kuo vertiesi ir tiki, garantuos šviesų rytojų. Ši istorija apie jausmą, kuomet tave kviečia šnekėti apie savo sėkmę, o tu stovi su beisbolo lazda rankoje ir nori viską sunaikinti. Tai tikrai nėra sėkmės istorija. Tai dešimties metų kelias, apie kurį būčiau norėjęs perskaityti prieš visa tai pradėdamas.

Andrius, netapęs krepšininku ir neturėdamas pakankamai pinigų, pradeda verslininko karjerą gyvendamas nedideliame biure tarp kedų dėžučių. Jis svajoja, jog tai kada nors taps didžiausia pasaulyje sporto prekių parduotuvė ir šis verslas leis pasiekti pačią didžiausią jo svajonę – tapti stipriausios pasaulyje krepšinio lygos NBA žvaigždžių dienos rėmėju. Siekdamas tikslų, Andrius supranta, jog to vienas nepadarys, ir pasirinkęs partnerius pradeda dirbti komandoje.

Tačiau ar partnerių siekiai tokie patys? Ar tai padės lengviau pasiekti svajonę? „Gero nešiojimo“ –  knyga apie paieškas, apie klaidas, apie vidines emocijas ir nesibaigiantį laisvės troškimą.

Apmokėjimas

Atsiskaityti už prekes galima atsiimant prekes pašte arba bankiniu pavedimu.
Užsakant prekes į kitas šalis, galima atsiskaityti tik bankiniu pavedimu.

 

Pristatymas

Prekių pristatymas ir Lietuvoje, ir į kitas šalis - nemokamas.
Prekės siunčiamos per Lietuvos paštą, o pristatymas Lietuvoje dažniausiai užtrunka 3 darbo dienas.
Prekių pristatymas į kitas Europos Sąjungos šalis dažniausiai užtrunka nuo 4 iki 10 darbo dienų.
Prekių pristatymas ne į Europos Sąjungos šalis dažniausiai užtrunka nuo 5 iki 20 darbo dienų.